Złota rączka - ale nie do wszystkiego

kupię


Złota Wieruszów, rączka Wieruszów, wszystkiego Wieruszów

złota rączka Wieruszów, naprawy Wieruszów, remont Wieruszów, pomoc Wieruszów

Szanowni Państwo,

Tak jak napisałem w tytule - nie można robić wszystkiego....przegłądając ogłoszenia trochę zastanawia mnie, że osoba skręcająca meble do czego potrzebna jest wkrętarka, młotek, śrubokręt i trochę zmysłu technicznego montuje również kuchenki gazowe, do czego potrzeba uprawnień energetycznych, gazowych oraz czujnika i analizatora a także oferuje, że myje również okna.

Daleki jestem od wykonywania usługi, którą wymyśli każda osoba/potencjalny klient. Mogę pomóc w tym co potrafię zrobić.

Jestem osobą pracującą na etacie na stałe. Mieszkałem w bloku, mieszkam w domu. Szeroko związane prace z montażem czy naprawami wykonuję u siebie, u znajomych i innych osób głównie z polecenia. Dlatego, że to lubię, umiem i najważniejsze - sprawia mi to przyjemność i daje dodatkowy dochód.

Może nie podłączę kotła kondensacyjnego (nie mam uprawnień) ani nie umyję okien (zawsze zostają smugi). Ale jeśli jest coś z czym sobie nie możesz poradzić bo nie potrafisz, nie masz na to czasu lub faceta który potrafiłby to zrobić i poprostu chcesz aby ktoś Ci pomógł - odezwij się.

Jestem operatywnym, pracowitym i rozgarnięrym facetem. Nie boję się prac, które w domu powinien wykonać mężczyzna.

Ze swojej strony zapewniam wysoką kulturę osobistą, wykonanie usługi profesjonalnie, najlepiej jak potrafię oraz szczere podejście do tematu - jeśli nie jestem w stanie zrobić - powiem wprost że nie potrafię - bez naciągania.

Ps. Kuchenek gazowych oraz mycia okien na pewno nie podejmuje się:)

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 388

nr ogłoszenia: 22377