Basen ogrodowy SOLEO model SANTIAGO 6m x 3m x 1,0 -1,40 m

61 000,00 zł

sprzedam


Basen Wieruszów, ogrodowy Wieruszów, SOLEO Wieruszów, model Wieruszów, SANTIAGO Wieruszów, -1,40 Wieruszów

basen Wieruszów, soleo Wieruszów, duży Wieruszów

Basen ogrodowy SOLEO model SANTIAGO 6m x 3m x 1,0 -1,40 m

Stal + Beton + Liner

Technika budowy basenów SOLEO łączy w sobie odporność stali, wytrzymałość betonu i elastyczność linera. Zbudowanie basenu SOLEO zajmuje średnio 5-7 dni.

MODEL: SANTIAGO

Wymiary basenu: 6m x 3m x 1,10 - 1,40m

Dno typu FLAT (równa głębokość na całym basenie), możliwość zróżnicowania
głębokości

Schody typu CORNER STAIRCASE (w rogu basenu) lub w innym dowolnym miejscu

Wnętrze basenu uszczelnione folią basenową: Folia basenowa jest wykończeniem basenu trwałym i łatwo wybaczającym błędy przy uzdatnianiu wody. Wszelkie zanieczyszczenia, rozwijające się glony są łatwe do usunięcia. Jest to najlepsze, a w zasadzie jedyne rozwiązanie dla basenów zewnętrznych ze względu na ich zimowanie.

Nasze baseny wykończone są w większości folią basenową wykonaną z PVC zwaną linerem. Są to gotowe wkłady grubości 0,50 mm i 0,75 mm.

Wokół niecki basenowej zastosowany został w ofercie jeden rząd kamieni dookoła wykańczający plaże basenu (COPY STONES), możliwość konfiguracji ułożenia różnych rodzajów kamieni

W zestawie: podgrzewacz wody (pompa ciepła), filtr wody wraz z pompą wody, orurowanie wokół basenu, oświetlenie basenu – projektor LED, dysze napływowe, spust denny, wnętrze basenu - folia basenowa (liner)- kolor SABLE(piaskowy).

* Wylewka betonowa ze zbrojeniem 20cm o wymiarach basenu plus 0,6m zapas z każdej strony. - przygotowanie po stronie kupującego.*

Konstrukcja basenu do ogrodu Soleo łączy w sobie bardzo dużą wytrzymałość z najnowszymi rozwiązaniami technicznym.
Wszystkie elementy są tak przygotowane, że montaż konstrukcji jest bardzo szybki.

Ten opatentowany modułowy system paneli ze stali galwanizowanej najnowszej generacji pozwala na wykonywanie basenów publicznych i domowych w różnych rozmiarach i kształtach, także basenów z rynną przelewową i infiniti.

Szeroka oferta przy bardzo wysokiej jakości stanowi alternatywę dla niecek wykonanych z bloczków betonowych i gotowych niecek prefabrykowanych z żywic poliestrowych.

Konstrukcja basenu ogrodowego zapewnia maksymalny komfort użytkowania przez wiele lat. Znakomicie zachowuje się w różnych warunkach klimatycznych. Świetnie znosi zmiany pór roku i związane z tym zmiany temperatury. Zastosowanie wysokiej jakości wykończeń pozwala na budowę basenu ogrodowego we wszystkich warunkach glebowych.

Opcja dodatkowa:

Możliwość zadaszenia basenu wykonanego z poliwęglanu komorowego odpornego na uderzenia a także solidne wykończenie ze stali nierdzewnej, rozsuwana konstrukcja ręczna na rolkach z uszczelnieniem odpornym na promienie UV i chemię basenową.
Możliwość wykonania zadaszenia sterowanego pilotem w pełnej automatyce.

Zapewniamy bezpieczny transport do klienta własnym transportem oraz bezpieczny montaż.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży mieszczącego się przy ul. Armii Krajowej 4-6 w Żukowie.

Zapraszamy do kontaktu:
Zespół spakaszuby.pl


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 430

nr ogłoszenia: 22574