TRENER PERSONALNY - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO

  • Osoba Damian Kurczowa Trener Personalny
  • Miasto Kępno
  • Telefon 696176324
  • Dodano 2022.03.03

inne


TRENER Wieruszów, PERSONALNY Wieruszów, INDYWIDUALNE Wieruszów, PODEJŚCIE Wieruszów, KAŻDEGO Wieruszów

NARESZCZCIE! Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że chcesz zmienić swoje życie, a ja jestem w stanie Ci pomóc! Wspólnie osiągniemy Twój cel, poprawimy sylwetkę dzięki czemu zwiększy się również Twoja pewność siebie, poprawi samopoczucie i co najważniejsze - będziesz zdrowszy.

Dlaczego warto mi zaufać?
-Każdy trening dostosowany jest do indywidualnych możliwości,
-Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych,
-Jestem wymagający, każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu,
-Ze mną nie ma rutyny, zróżnicowane treningi to większy zapał do pracy nad sylwetką,
-Dopasuję dietę i suplementację do Twoich możliwości, abyś szybko zobaczył efekty.

Czy wiesz, że 60% osób, które uczęszczają do klubów fitness, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, co może być wynikiem kontuzji i powikłań zdrowotnych? Nie musisz być wśród nich!

Jestem trener z pasją, który udowodni Ci, że możesz wszystko. Ja również zaczynałem od zera, przez moją głupotę i mega rozleniwienie przytyłem do takiego poziomu, że w szkole wytykano mnie palcami i przezywano grubasem lecz pokazałem innym, że się da i schudłem ponad 20 kilogramów metodą prób i błędów ale osiągnąłem swój cel - zgrabną, umięśnioną sylwetkę a co najważniejsze czuję się w końcu zdrowy i pewny siebie! Tobie też w tym pomogę!

Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu i czeka na zapłatę. Nie spotkasz mnie również z telefonem podczas zajęć. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, jesteś zmotywowany i gotowy do pracy, czekam na kontakt, resztą zajmę się ja. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES!


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 396

nr ogłoszenia: 22641